Základní popis aplikace Enterprise Architect

Základní popis aplikace

Enteprise Architect je nástroj pro tvorbu modelů, který je založen na syntaxi UML 2.3, a který je ověnčen mnoha oceněními z prestižních oborových časopisů a soutěží. Nabízí kvalitní a vysoce výkonné vizuální prostředí pro řízení požadavků, strategické a business modelování (procesy, role, rizika apod.), návrh enterprise architektury a systémovou analýzu.

Další významnou částí funkcionalit nástroje Enterprise Architect je podpora vývoje - tvorba softwarového designu, generování kódu, testování, deployment a mnoho dalšího. Protože obsahuje i podporu životního cyklu vývoje softwarových produktů a další funkčnosti jako je například audit, verzování modelů a podobně, je vhodný i pro nasazení v rozsáhlých týmech.

V dnešní době má Enterprise Architect již více než 250 tisíc instalací po celém světě a je podporován 230 partnery ve 160 zemích. Je široce používán v takových oblastech, jako je například zdravotní péče, letectví, bankovnictví, pojišťovnictví, automobilový průmysl, obrana nebo státní správa. Enterprise Architect pomáhá "myslet jasně".

Komplexní modelování s vysokou přidanou hodnotou

Enteprise Architect poskytuje plnou podporu životního cyklu modelů pro:

  • Business a IT
  • Softwarové a systémové inženýrství
  • Vývoj realtime systémů

Se zabudovanou podporou správy požadavků Enterprise Architect pomáhá sledovat jednotlivá konkrétní zadání k jejich analytickým, designovým, implementačním modelům, dále k modelům popisujícím testy a údržbu - a to vše s využitím UML, SysML, BPMN a dalších jazyků, založených na otevřených standardech.

Základní knihovny nástroje Enteprise Architect jsou vybudovány nad UML 2 specifikaci – tím to ale nekončí! Využijte UML profily pro rozšíření modelované problematiky a současně validace modelů pro zajištění integrity.

Leave a comment

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.