ČMSS zakoupila procesní portál společnosti Dataprojekt

Českomoravská stavební spořitelna, která je dnes jedničkou na trhu a nejvýznamnějším poskytovatelem stavebního spoření a úvěrů na bydlení, si zakoupila procesní portál společnosti Dataprojekt.

Dataprojekt s.r.o. zabývající se vývojem chytrých softwarových řešení vyvinula systém EA Infoport umožňující zobrazování obsahu repozitory Enterprise Architect v reálném čase s pokročilou editací všech diagramů a dalších elementů. Vše prostřednictvím běžného webového prohlížeče bez nutnosti instalace aplikace Enterprise Architect. EA Infoport lze používat prakticky na kterémkoliv operačním systému a libovolném zařízení včetně mobilních telefonů a tabletů. Je tak ideální pro větší firmy i korporace, kam může přinést velmi rychlou a efektivní distribuci informací.

Kromě toho Dataprojekt právě uvolnil novou verzi portálu, která je k dispozici v živém demu na webu http://eainfoport.cz. Tato verze nabízí přepracovanou administraci, optimalizaci výkonu, vkládání komentářů, práci s požadavky, pohodlnější ovládání včetně zoomování a další. Konkrétně si uživatel může roztáhnout nebo zmenšit plochu diagramu pouhým přetažením dělící čáry mezi diagramem a repozitory browserem, přibližovat a oddalovat diagramy speciálním nástrojem v GUI nebo kolečkem myši, vkládat komentáře k diagramům dvojitým kliknutím myši na plochu diagramu a podobně.

Leave a comment

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.