Nejčastěji pokládané otázky

Máme pro Vás připravený seznam nejčastějších otázek ohledně nástroje Enterprise Architect.


Rozdíl v těchto licencích je ten, že v případě Floating licence mohou pracovat pod toto licencí střídavě různí uživatelé (na různých adresách). To v případě Standardní licence není možné, tato licence je vždy pouze na jednoho uživatele (jednu adresu), tuto licenci však může uživatel využívat na dvou zařízeních a to PC a Notebook.

Vámi poptávanou matici jsme pro Vás připravili na našich stránkách pod odkazem zde. Máte pravdu v tom, že se jedná o spolehlivého pomocníka, který Vám pomůže zvolit tu nejvhodnější Edici vám na míru.

Řešení je velmi jednoduché. Nenabídneme Vám licenci pro verzi EA 10, ale zakoupením licence pro verzi EA 12 získáte její plnohodnotnou náhradu. Zakoupením licence aktuální verze získáte licenci, která současně nahradí licence všech nižších verzí.

Řešením ušitým přímo vám na míru je využití tenkého klienta. Jedná se o produkt vyvinutý naší společností s názvem InfoPort. Neustále na tomto produktu pracujeme a i na základě vašich poznatků a požadavků zvyšujeme rozsah jeho využití a uživatelskou přívětivost. Aplikaci s úspěchem využívají významní klienti jako například ČMSS nebo GE Money Bank, řešení vám rádi osobně představíme u nás nebo u vás. Základní přehled o produktu včetně vyzkoušení si demo verze naleznete ZDE.